Телепрограмма
Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиИгрыЗнакомстваНовостиПоискСмотриComboВсе проекты

Трофей — программа передач — Донецк

Пн, 21Вт, 22СегодняЧт, 24Пт, 25Сб, 26Вс, 27Пн, 28Вт, 29Ср, 30Чт, 1 октябряПт, 2Сб, 3Вс, 4
Ещё
Пн, 21Вт, 22СегодняЧт, 24Пт, 25Сб, 26Вс, 27Пн, 28Вт, 29Ср, 30Чт, 1 октябряПт, 2Сб, 3Вс, 4
Вы просматриваете программу канала «Трофей» для региона «Донецк». Чтобы посмотреть телепрограмму вашего региона, перейдите на главную страницу телепрограммы и воспользуйтесь поиском по каналам
05:00На риболовлю з Ю. Петрашем (129-я серія)
05:27Ні пуху, ні пера!
06:02Календар рибалки
06:09F-Новинки
06:15Трофей С
06:32Турнір "Iron Fish" (56-я серія)
07:06Збройова школа (95-я серія)
07:34На риболовлю з Ю. Петрашем (104-я серія)
08:03Школа поплавкового лову (Ловля карася на поплавок)
08:28Шлях до трофею (36-я серія)
09:00Що на що клює?
09:10Календар мисливця
09:15Трофей С
09:32Майстерня (123-я серія)
09:50Шоу Олда (189-я серія)
10:31Трофейне полювання (54-я серія)
10:50На хвості (21-я серія)
11:17Риболовля із зіркою (53-я серія)
12:02Календар рибалки
12:09F-Новинки
12:15Трофей С
12:33Стежинами рибалки (37-я серія)
13:08Збройова школа (40-я серія)
13:35Мисливець на браконьєрів (36-я серія)
14:04На риболовлю з Ю. Петрашем (127-я серія)
14:36NEW Спінінг (74-я серія)
15:00Що на що клює?
15:10Календар мисливця
15:15Трофей С
15:32Майстерня (100-я серія)
15:48Шоу Олда (188-я серія)
16:30Готуємо на природе (74-я серія)
16:44Трофейне полювання (53-я серія)
17:07Риболовні пригоди з Євгенієм Панасюком (20-я серія)
17:45Адаптер (21-я серія)
18:02Календар рибалки
18:09F-Новинки
18:15Трофей С
18:32Майстерня (120-я серія)
18:50Шоу Олда (193-я серія)
19:31Мисливські собаки (88-я серія)
19:57Час спінінгу (Як ловити щуку в літню спеку)
20:15Готуємо на природе (151-я серія)
20:30Риболовля з Назаром Боженко (13-я серія)
20:54Адаптер Pro (10-я серія)
21:00Що на що клює?
21:10Календар мисливця
21:15Трофей С
21:32NEW Спінінг (100-я серія)
21:59Збройова школа (96-я серія)
22:32На риболовлю з Ю. Петрашем (101-я серія)
23:00Спортінг (34-я серія)
23:33Ні пуху, ні пера! (Меморіал Юрія Коновалова 2020)
00:00Що на що клює?
00:10Календар мисливця
00:15Трофей С
00:32Турнір "Iron Fish" (56-я серія)
01:06Збройова школа (95-я серія)
01:34На риболовлю з Ю. Петрашем (104-я серія)
02:03Школа поплавкового лову (Ловля карася на поплавок)
02:28Шлях до трофею (36-я серія)
03:02Календар рибалки
03:09F-Новинки
03:15Трофей С
03:32Майстерня (123-я серія)
03:50Шоу Олда (189-я серія)
04:31Трофейне полювання (54-я серія)
04:50На хвості (21-я серія)