Телепрограмма
Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиВКонтактеИгрыЗнакомстваНовостиПоискОблакоComboВсе проекты

Местные каналы в городе Нур-Султан

Вы просматриваете программу для региона «Нур-Султан». Чтобы посмотреть телепрограмму вашего региона, перейдите на главную страницу телепрограммы
Чт, 23Пт, 24Сегодня
, Сейчас
Вс, 26Пн, 27Вт, 28Ср, 29Чт, 30Пт, 1 октябряСб, 2Вс, 3
Ещё
Чт, 23Пт, 24СегодняВс, 26Пн, 27Вт, 28Ср, 29Чт, 30Пт, 1 октябряСб, 2Вс, 3
Фильмы
Сериалы
Спорт
21:45Детективы (Свои правила)
22:20Детективы (Нас оскорбляют безучастьем)
22:55Детективы (Невеста Синей Бороды)
23:30Детективы (Вторая жена)
00:05Детективы (Горячее видео)
21:50Шахматная королева (2-я серия)
22:50Шахматная королева (3-я серия)
23:50Шахматная королева (4-я серия)
00:50Смех с доставкой на дом
01:10Семен Фарада. Непутевый кумир
22:05Вспомнить все
22:30Русский бунт
00:45Дурак
02:45Взломщик
04:15Активная среда
22:00Мужской киноклуб (Белое золото)
00:00Үздік әзілдер
01:00Сәуле ғұмыр
01:45Шешімі бар
03:15Өмір иірімі
22:00Үзілген моншақ
23:20Кэ Бэк
00:50Келіндер
02:50Azil keshi
04:20Той жыры
22:00Подкасты
22:30Своими руками
23:00Сәтті күн
00:00Твое кино
00:30Три товарища
22:00Virtual love
00:00Anthem of the Republic of Kazakhstan
00:05Talan
01:40Voyaging into History (Aleksandr Zataevich)
02:35Concert Hall (Astana keshteri)
22:00Сделано в Казахстане
22:50Әсем әуен
23:10Жаңалықтар
23:35Жаңалықтар
00:00Әнұран
22:10Шытынаған тағдыр
00:007 Nota
08:007 Nota
08:30Тико мен достары
09:00Қүй ғұмыр
21:20Көркем фильм
22:45Шытынаған тағдыр (3-бөлім)
00:15Аңдатпа
04:07Әнұран
08:00Әнұран
22:00Ауыл сақшысы
23:30Келін, саған айтамын
00:00Мәлім де беймәлім Қазақстан
01:55Әнұран
09:00Әнұран
21:35Білімділер додасы
22:35Шексіз сезім
23:30Көркем фильм
01:00Әнұран
04:57Аңдатпа
21:35Ссора в Лукашах
23:10Адал көмек
23:25Секретные материалы
00:00"7+7" Информационная программа
00:30"7+7" Информационная программа
20:00Художественный фильм
22:30Беу, Туған жер! (1-я серия)
23:30Ай өрнегі
06:00Ай өрнегі
07:00Концерт ТВС
22:00Ғажайып Дәрігер
23:35Әсем әуен
23:50Эфирдің жабылуы
09:00Әсем әуен
10:00TV market
20:50Елім менің
00:00Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
07:00Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
07:05Елім менің
08:20Келін, Саған Айтам
22:00Qyzylorda
02:00Qyzylorda
04:00Qyzylorda
06:00Qyzylorda
08:00Qyzylorda
22:00Арман қала
22:40Айна
23:00Басtime
23:20Көркем фильм
03:00Ән шашу
20:35Жүзіктер әміршісі: Патшаның оралуы
00:00Ғажайып Дәрігер (69-бөлім)
08:00Әнұран
08:01Хайди (2-бөлім)
08:30Күлдірген
21:30Дәрігер
22:30Концерттік бағдарлама
23:30Сырты бүтін...
00:00Оқиғалар ортасында
00:30Оқиғалар ортасында
20:40Сәулемді елге түсірсем...
22:20Тәуекел
00:00Закрытие станции
08:55Әнұран
09:00Семей әуендері
22:00ТВК-6
00:00ТВК-6
02:00ТВК-6
04:00ТВК-6
06:00ТВК-6
22:10Жақсылардан ғибрат
22:30Деректі фильм
23:00Фильм
00:40Ойын-сауық бағдарламасы
01:20Деректі фильм
22:00Ғаламтордағы махаббат
00:00Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
00:05Талан
01:40Тарих. Тұлға. Тағылым
02:35Концерт (Құрманғазы оркестрінің "Астана кештері" фестивалінің аясында өтетін концерт)